Kontakty | Zios Profi s.r.o.

ZIOS Profi s.r.o.   |   Nářadí a stroje pro Vás

Kontaktní informace

ZIOS PROFI, spol. s.r.o.

IČO : 49790285
DIČ : CZ49790285
zapsána v OR u Krajského soudu v Plzni, v odd. C, č. vl. 4752

Adresa:Na Vinici 1144, 349 01 Stříbro
Telefon: +420 374 622 173
Telefon: +420 374 622 328
Prodejna: +420 376 901 144
E-mail: zios@zios.cz
Otevírací doba:PO - PÁ : 7:30 - 17:00

Zios

Najdete nás ZDE

Obchodní oddělení

Miroslav Volena     Petr Volena
Tel.: +420 737 239 464     Tel.: +420 737 239 467
E-mail:miroslav.volena@zios.cz     E-mail: petr.volena@zios.cz
Stříbro (specializace OOPP) Stříbro

Prodejci

Karel Ziegler     Michal Samec
Tel.: +420 376 901 145     Tel.: +420 737 239 462
E-mail: ziegler@zios.cz     E-mail:samec@zios.cz

Rozvoz zboží Stříbro

Pavel Vacek
Tel.: +420 734 567 290
E-mail:vacek@zios.cz

Administrativa

Radka Eiseltová     Bohuslava Lipovská     Martina Sládková
Tel.: +420 374 622 328     Tel.: +420 737 239 466     Tel.: +420 374 622 173
Tel.: +420 603 249 190 Tel.: +420 376 901 147      
E-mail: eiseltova@zios.cz     E-mail:lipovska@zios.cz     E-mail: sladkova@zios.cz

Obchodní ředitel

Ivan Sládek
E-mail:sladek@zios.cz

ZIOS PROFI, spol. s.r.o.

Prodejna Plzeň

Adresa:Plaská 80, 323 00 Plzeň - Bolevec
Telefon: +420 377 531 175
Telefon: +420 737 239 463
Prodejna: +420 376 901 144
E-mail: zios@zios.cz
Otevírací doba: PO - PÁ : 8:00 - 17:00

Zios

Najdete nás ZDE

Obchodní oddělení

Václav Hrabec          
Tel.: +420 733 164 672          
E-mail:hrabec@zios.cz          
       

Prodejci

Vladimír Bednář     Veronika Petrášková      
Tel.: +420 737 239 463     Tel.: +420 377 531 175      
E-mail: bednar@zios.cz     E-mail:petraskova@zios.cz      

Administrativa

Bc. Barbora Zítková
E-mail:zitkova@zios.cz

Obchodní ředitel

Martin Sládek
Tel.: +420 603 229 280
E-mail:martin.sladek@zios.cz
(specializace nákup)

Jednatel

Dalibor Zítek
E-mail: zitek@zios.cz

 

 




Akce našeho e-shopu

ZIOS PROFI - Stříbro

ZIOS Profi Stříbro

Adresa:Na Vinici 1144, 349 01 Stříbro
Telefon: +420 374 622 173
Prodejna: +420 376 901 144
E-mail: zios@zios.cz
Otevírací doba: PO - PÁ : 7:30 - 17:00

ZIOS PROFI - Plzeň

ZIOS Profi Plzeň

Adresa:Plaská 80, 323 00 Plzeň - Bolevec
Telefon: +420 377 531 175

E-mail: zios@zios.cz
Otevírací doba: PO - PÁ : 8:00 - 17:00